Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/functions-ek.php on line 481

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/functions-ek.php on line 482

Notice: Use of undefined constant THEME_ADMIN - assumed 'THEME_ADMIN' in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/admin/admin-interface.php on line 9

Notice: Undefined variable: themename in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/admin/theme-settings.php on line 715

Notice: Undefined variable: shortname in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/admin/theme-settings.php on line 716

Notice: Undefined variable: post_id in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/single.php on line 3
“MÜGE ANLI ile TATLI SERT” « Kadirli Postası
reklam
reklam

SON DAKİKA

Kadirli Postası
reklam

“MÜGE ANLI ile TATLI SERT”

“MÜGE ANLI ile TATLI SERT”
Bu haber 25 Aralık 2021 - 11:17 'de eklendi ve 152 views kez görüntülendi.

Notice: Undefined variable: post in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/functions-ek.php on line 110

Notice: Trying to get property of non-object in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/functions-ek.php on line 110

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/awkkadir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5496

Notice: Undefined variable: tile in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/functions-ek.php on line 126

Notice: Undefined variable: tile in /home/awkkadir/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/functions-ek.php on line 126

Programın adı da güzel ve etkili.
“MÜGE ANLI ile TATLI SERT”
Gerçekten de öyle. Bu programda hayatın içinde yaşanan acı tatlı olaylar konu ediliyor. Yaşarken dikkatimizi bile çekmeyen olaylar, programda zevkle takip ediliyor. Çünkü hepsi yaşamdan kesitler. İnsanlar gerçekten ağlayıp gerçekten gülüyor. Tabii ki ekran karşısında izleyen seyirciler de öyle. Programı ilk izlediğimde çok etkilenmiştim. Bilmiyorum kaç yıl önceydi, ama konu, canı yanan bir kadın ve kaybedilen bir evlattı. Kadının adı “NERİMAN” dı ve ANLI O kadını o kadar sahiplendi ki ekran karşısında izlerken gururlanmıştım.
Bazı şeyleri anlatmaktan çekiniyorsa mutlaka özel bir sebebi vardır. Aslında O’nun vermek istediği mesaj sadece topluma faydalı olmaktır. Eğer ucunda bucağında bir çirkinlik görürse asla konu etmeyecektir.
Dikkatli izlerseniz, programa hep güzel bir giriş yaparak, güzel bir mesajla sonlandırmaya çalışır,
Hayatta neyi isterseniz onu yaşarsınız ve enerjiyi doğru yayarsanız mutlaka etkili olacaktır. Ne kadar güzel enerji o kadar güzel bir yaşam mesajları verir sürekli.

Çok sevdiğimiz başarılı gazeteci ve televizyoncu Müge ANLI 19 ARALIK ta doğmuştur. Böylesi insanların toplumumuzda çoğalmasını bütün kalbimle diliyorum.
Elbette iyi ki doğmuştur. Müge ANLI farklıdır ve tartışmasız başarılıdır. Bu yüzden duyarlı tüm insanların dikkatini çekmektedir.
Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından ATV ekranlarında bu kadar uzun yıllar, aynı heyecanla ve aşkla yapılan programa ve değerli Müge ANLI Hanıma sonsuz saygı duyuyoruz. Mümkünse daha uzun yıllar izlemek istiyoruz.

Projelerden bahsetmek istiyorum. Bu kadar çok yaşamın içinde olunca sorunları görebilmiştir. Hatta görmekle kalmamış, çözümlerini de bulabilmiştir. Ayrıca bizler gibi duyarlı insanları projeyi uygulamaya teşvik etmiştir . Tabii ki böylece doğru enerjilerin yayılmasına da vesile olmuştur.
En güzel projelerden biri SEVGİ İZİ sayesinde engelli bireylerimizin ve ailelerinin yaşamları kolaylaşmıştır.
Bunu KADİRLİ ilçemizde her yıl düzenli olarak yapan biz Kadınlar Meclisi bu mutluluğu derinden yaşıyoruz. Hem emekler veriyoruz, hem mutlu oluyoruz. Kalpten söylüyorum ki , ŞİFRE tam da burda saklıdır. Gönülden yapılan her işin sonu güzel oluyor.
Engelli bireylerimizin yanında olmayı bu projeyle anladık ve her yıl hiç bıkmadan çevre köyler, OSMANİYE merkez dahil olmak üzere uygulamayı gerçekleştirdik.
Şimdi bizler de bu enerjiyi yayıyoruz. Hayat paylaştıkça ve sevdikçe güzel çünkü .
Yapılan projelerle başarıları artıyor, ve bir başka güzel proje geliyor ardından. Hep çalışma hep öğrenme odaklı yaşıyor. Sürekli olarak bu sözleri vurgulayan ANLI yıllardır çevreye güzellikler yayıyor.
Bu konuyla alakalı olarak bir sözü paylaşmakta yarar var.

“YETENEKLERİN SENİ BİR YERLERE GETİREBİLİR. AMA ORDA KALMAK TAMAMEN KARAKTERİNLE İLGİLİDİR.”

Onu ilk ziyarete gittiğimizde de sonrakinde de aldığımız pozitif enerji anlatılmaz yaşanır. Kendisine yakışır çalışkan bir ekiple muhteşem dakikalar geçirdik ve çok güzel ağırlandık. Biz ona O bize teşekkür etti. Dedikleri aynen şöyle “ Ben bu programı ve bu projeleri sizlerle yapıyorum. “ Çok doğru söylüyor. Güzellikleri ve iyilikleri ne kadar yapabilirsek artık. Bir gün onu KADİRLİ ilçemizde ağırlamayı gönülden diliyorum.

Gazetecilik zor bir meslek. Yaklaşık bir buçuk yıldır ben de köşe yazarlığı yapıyorum. Memleketim ADANA ve KADİRLİ de yerel iki gazetede topluma faydalı olmak adına yazılar yazıyorum. Bu yüzden ATV Kanalına da programın yayınlanmasındaki emekleri için teşekkür ediyorum.
Müge ANLI Hanımefendi kendi sosyal medya hesabından köşe yazılarımın bazılarını yayınlıyor ve ben dahil çevremdeki insanlar (daha çok Kadınlar) mutlu oluyoruz. Özellikle İsmimi yazarak teşekkür etmesine çok gururlandım. Ben bu yazdıklarımı toplumun ağzından yazıyorum. Çünkü ben de halkın içindeyim. Duygu ve düşüncelerim tamamıyla doğru ve bana aittir. İşte tam da bu yüzden buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum .

Müge ANLI bir Gazeteci olarak kalmamıştır. Televizyoncu olarak ta kalmamıştır. Çok ünlü bir kadın olarak ta kalmamıştır. Bütün güzel meziyetlerini ve ünvanlarını topluma faydalı olmak adına kullanmıştır. Bizler Halkla yaşamını paylaşan bu güçlü kadına saygı duyuyoruz.

KADİRLİ Kadınlar Meclisi üyelerimle KADİRLİ Eğitim ve Kültür Vakfı yönetimi başta olmak üzere tüm İlçemiz adına değerli Müge ANLI Hanımefendiye, çalışkan ekibine ve ATV kanalına sevgiler selamlar gönderiyorum . Halk olarak bizler çevremizde böylesi duyarlı insanları görmek , kaliteli programları izlemek istiyoruz. KADİRLİ Kadınlar Meclisi kuruluş yıl dönümümüz de aynı güne denk gelmiştir.

Bu vesileyle Başarılı gazetecimizin Geçtiğimiz günlerde kutlanan doğum gününü en içten dileklerimizle kutluyor, sağlık mutluluk diliyoruz .
İYİ Kİ VARSIN MÜGE ANLI. ÇALIŞKAN EKİBİNİZ VE SİZİN GİBİ İNSANLAR HEP VAROLSUN.

“KADINLAR ÜRETİRKEN GÜÇLENMELİ”

Geçtiğimiz hafta köşe yazımda belirttiğim KADIN KOOPERATİFLERİNİ tekrar dile getirerek Başarılı Gazeteci Müge ANLI Hanımefendiden bu konuyu da gündemine almasını rica ediyorum.
Kadınların hayatlarını doğru anlamda kolaylaştıracak bu projenin mimarı hemşehrimiz Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Derya YANIK Hanımefendi başta olmak üzere emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara çok teşekkür ederiz. Kadın güçlenirse toplum gelişir ve güzelleşir. Hatta bu konuyla alakalı,benim için çok özel ve değerli bir insandan telefonuma gelen, oldukça önemli bir mesaj var, onu da paylaşmak istiyorum.

Yakın tarihimizde, özellikle Cumhuriyetin ilanından sonra çıkarılan kanunlar ve yapılan düzenlemelerle birlikte kadınlara yeni alanlar açılmış, kadınlarımız tanınan haklar çerçevesinde kendilerini sistem içerisinde etkin bir biçimde konumlandırmıştır. Bu anlamda toplumsal birlikteliğin iktisadi hayata yansıması adına da önemli bir adım atılmıştır. Kadınların gücü, ülkemizin kalkınması açısından katma değeri yüksek bir işlevi yerine getirmektedir. Bu güç, inanıyorum ki kooperatifler vasıtasıyla daha da anlamlı ve daha da faydalı olacaktır.
Kadın kooperatiflerinin önemi, kadınlarımızın sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarını giderme noktasında ortaya çıkmaktadır. Bu kooperatifler, temelde ekonomik olsa da kadının ufku, yeteneği ve zekâsıyla birlikte çok amaçlı hale de gelmektedir. Kadınlarımızın özgüvenlerini yükselten, birliğini pekiştiren kadın kooperatiflerinin artması elbette temennimizdir. Kadın Meclisi’nin bu konuyu gündemine alması ayrıca sevindiricidir. Umuyorum ki yapılan istişareler sonucunda ülkemize katkı sağlayacak ve Kadirli özelinde kadınlarımızı güçlendirecek çok kıymetli kararlar alınacaktır. Bu vesileyle Kadirli Kadın Meclisi’nin 5. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, meclis bünyesinde çalışan tüm gönüllülere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Milliyetçi Hareket Partisi ANKARA Milletvekili
NEVİN TAŞLIÇAY.

Değerli Milletvekilimiz biz Kadınları onurlanmış, güç vermiştir. Kendisine verdiği bilgiler ve kutlama mesajı için sonsuz teşekkür ederiz.

Tüm yazının özeti şu aslında. Bu dünyayı iyilikler kurtaracak. Müge ANLI Hanımefendinin her zaman söylediği gibi.Elele verirsek daha güzeliz daha güçlüyüz.

Haftaya tekrar görüşebilmek dileğiyle sağlıkla kalın mutlu kalın. Akıl ve beden sağlığına dikkat edin.

Etiketler :
reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
İLGİLİ HABERLER

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/awkkadir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5496
SON DAKİKA