reklam

İŞİ BİLEN,TECRÜBELİ, PROJE ADAMI BİR ADAY; RAGIP BEKAROĞLU

03 Kasım 2018 - 21:32 'de eklendi ve 279 views kez görüntülendi.
resim
reklam

Yerel seçimler yaklaşırken tecrübesiyle, Bilgi ve becerisiyle, hizmetleriyle Belediyecilikten anlayan, belediyeciliği bilen bir adayın Ragıp Bekaroğlu ismi gündeme bomba gibi düştü.

Yerel yönetimlerin içerisinden gelen ve bölgemizde bir çok projeye imza atan Bekaroğlu’nun Akpartide dengeleri değiştireceği bekleniyor.

İşi bilen, Belediyecilikle yoğrulmuş, üst düzey görevlerde bulunan, Kadirli halkı tarafından güleryüzüyle sempatisiyle bir önceki seçimlerde aday adaylığı sürecinde vatandaşlarımızda iyi bir izlenim bırakan Ragıp Bekaroğlu’nun Bu hafta içerisinde aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

1965 Kadirli Doğumlu olan Ragıp Bekaroğlu, İlk Orta Lise öğrenimini Kadirli’de, Üniversiteyi Selçuk Üniversitesi Mühendislik fakültesinde Harita mühendisi olarak tamamladı. 1988 yılında İller bankası Adana Bölge Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak göreve başlayan Bekaroğlu, 1999-2010 yılları arasında İller Bankası Bölge Müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Bölgemizde bir çok projeye imza atan Bekaroğlu, 2011 yılında Adana Büyükşehir Belediyesi Emlak istimlak daire başkanlığı,2013-2015 yıllarında Büyükşehir belediyesi Genel Sekreter yardımcılığı,2014-2016 yılları arasında fen İşleri Daire başkanlığı, 2016-2018 yılları arasında ASKİ İçme Suyu Daire başkanlığı görevlerinde bulundu.halen görevine devam eden Bekaroğlu, 2014 seçimlerinde Akparti Kadirli Belediye başkan a. Adayı olarak seçimlere katılmıştır. Kavak Adana şube başkanlığıda yapan Bekaroğlu evli ve 3 Çocuk babasıdır.

reklam