reklam

BU YOLDA BİRİSİNİN ÖLMESİ Mİ BEKLENİYOR?

15 Eylül 2018 - 9:39 'de eklendi ve 1.403 views kez görüntülendi.
resim
reklam

İlçemizin yaklaşık 15 bin nüfusu ile en büyük semti olan Cemalpaşa Mahallesindeki çamlıkkent Yeni Kadirli bölgesine ulaşımı sağlayan Sülemiş yolunda her geçen gün yeni bir kaza olması vatandaşların “yetkililer burayı görmüyorlar mı?” diyerek tepki göstermelerine neden oluyor.

Sülemiş köprüsü, İ.Sefa Saygılı Caddesi, Kazım Karabekir Caddesinin birleştiği yerde de her an kaza olabilecek durumların meydana geldiğini belirten vatandaşlar “hani buraya ikinci bir köprü yapılacaktı? Trafik rahatlatılacaktı diyerek verilen sözlerin tutulmasını istediler.

Sülemiş yolunun virajında  devamlı araçların uçuruma yuvarlandığını belirten vatandaşlar illa ölümlü kaza olması mı bekleniyor? Bu viraj çok keskin buranın yumuşatılması veya başka bir önlem alınması artık şart oldu. Yetkililerden burası için acil projeler geliştirmelerini bekliyoruz. Dediler.

Sülemiş yolunda ağaçların elektrik tellerine değdiğini belirten vatandaşlar, rüzgarlı havalarda elektrik teline değmeyen ağaç neredeyse kalmıyor bir çok vatandaşımız evine yürüyerek gidiyor. Ağaçlara ister istemez dokunuyor Allah korusun bir elektrik akımı dolayısıyla meydana gelecek ölümün hesabını kim verecek? Diyerek yetkilileri göreve çağırdılar.

Bir an önce buradan geçen hatlar yeraltına alınsın, tellere değen ağaçlar budansın diyen vatandaşlar yolda kaza olmaması içinde önlemlerin acil olarak alınmasını istediler.

reklam